Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 10. 5. 2012 06:27:05

praclovicek
Člen
Registrace: 5. 2. 2012
Příspěvků: 21

Atomatická aktualizace LO 3.5

Dobrý den,
používám nyní balík LibreOffice 3.5.3 , pokud vyjde nová verze, zobrazí se mi (vpravo nahoře) v programech LO hláška, že je k dispozici nová verze. Automaticky se mi ale nic nestáhne, ani se to automaticky neaktualizuje. Musím ručně stáhnout soubory a znovu spustit instalaci. Je nějaká jiná možnost než to co provádím já? Moje představa je nastavení automatických aktualizací, kde odsouhlasím stáhnutí nové verze a dál už se to aktualizuje samo, bez toho abych musel znovu vše instalovat.
Děkujiza odpověď
Honza

Offline

#2 10. 5. 2012 17:39:51

Roman Toman
Člen
Registrace: 19. 7. 2008
Příspěvků: 302

Re: Atomatická aktualizace LO 3.5

A máte nastavené aby ich automaticky sťahovalo?
<Nástroje>-<Možnosti>-<LibreOffice>-<Online aktualizace> vpravo dole je treba zaškrtnúť políčko [Automaticky stáhnout aktualizace] a prípadne nastaviť, kam sa má stiahnutá verzia uložiť.

A ešte malé upozornenie, posledná verzia LO je 3.5.3, takže momentálne sa vám môže zobraziť maximálne tak aktualizácia doplnkov (vpravo hore). A tá funguje automaticky a nezávisle od automatickej aktualizácie balíka LO.

Editoval Roman Toman (10. 5. 2012 17:41:50)


Win 10 PRO 64, LibreOffice

Pokiaľ to vyriešilo váš problém označte prosím svoj príspevok ako VYRIEŠENÝ.
Ako označiť vyriešenú tému

Offline

#3 11. 5. 2012 20:01:09

praclovicek
Člen
Registrace: 5. 2. 2012
Příspěvků: 21

Re: Atomatická aktualizace LO 3.5

Dobrý den,
toto vše mám nastavené už od instalace 3.5. , ale při nové verzi se mi pouze zobrazí upozornění ale nic se nestáhne, musím to stáhnout sám....a vše znovu instalovat.
Právě proto jsem psal že mám verzi 3.5.3 a POKUD vyjde, tak že se zobrazí info o aktualizaci. Ted se samozrejme nic nezobrazuje.

Offline

Zápatí