Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 16. 4. 2012 15:49:30

pazza
Člen
Registrace: 16. 4. 2012
Příspěvků: 2

Ochrana

Zdravím,
dotaz, nemužu nainstalovat OO, hlásí mi v zájmu ochrany PC...., na PC dělám 20let, ale tohle se mi ještě nestalo, antivir je vypnut, ochrany jsou vypnuty, ale nedostanu se prostě dál, je nějáká možnost nebo mám jít rovnou zpátky na MO??

Díky Pazza

Offline

#2 16. 4. 2012 17:15:47

sedlacekdan
Moderátor
Místo Nehvizdy
Registrace: 21. 6. 2010
Příspěvků: 617

Re: Ochrana

Vítejte na fóru,


jaký máte OS? Předpokládám Windows? Jde o hlášku systému?


I přes takovou hlášku by měla být možnost instalace na "vlastní riziko", ale nevím nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal.


;o)


Linux Mint 16 Petra - Apache OpenOffice 4.0.1
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 8. 9. 2014 09:29:18

kllink
Člen
Registrace: 8. 9. 2014
Příspěvků: 1

Re: Ochrana

Dobrý den, prosím, vyřešili jste nějak tento problém? mám ten samý, nikdy jsem takovou hlašku neviděla " V zájmu ochrany počítače systém Windows tento program ukončil. " windows installer.
Nevím už jak to obejít, zkusila jsem vše, co mě napadlo. Prosím poraďte. Díky Hanka

Offline

#4 8. 9. 2014 10:29:45

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Ochrana

Vím, že existují nějaké notebooky, které mají HW speciálně upravené a v licenci Microsoft. Vysloveně odmítají cokoliv, co není mezi povolenými programy. - Údajně nelze zadávat individuálně výjimky tak jako u běžného počítače. Měly by to být ale nějaké speciály určené zřejmě k určitým technologickým celkům. Nevím o tom, že by se takto chovaly běžné personální počítače.
     Přes to si myslím, že by to nějak obejít asi šlo, ale musí se do služeb Windows. Tam se asi musí něco povolit, nebo naopak zakázat. Otázkou je jaký máte operační systém a zřemě také to zda tam nemáte spuštěn Windows server. Tipnul bych si Windows Vista, nebo Windows 7.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí