Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 1. 2. 2012 16:17:41

gravedigger-cze
Člen
Registrace: 1. 2. 2012
Příspěvků: 2

nastavení pozadí/cesta

Pokud dávám do prezentace obrázky, jsem zvyklý, oddělat cestu k obrázku (úpravy,...) aby byly obrázky přímo součástí prezentace. (Je sice větší, atd. ale můžu se souborem volně hýbat, bez toho, aby znal cestu.) Toto vím jak udělat. Když ale dám obrázek jako pozadí, nejde to takhle nastavit. Po pouhém přesunutí souboru, se nic nestane. Když jsem ale prezentaci spustil v microsoft office na jiném počítači, pozadí tam nebylo. Ptám se tedy, jak se toho mám zbavit. Děkuji za odpovědi.

Offline

#2 2. 2. 2012 13:26:23

IrenaS
Administrator
Místo Orlová
Registrace: 7. 5. 2008
Příspěvků: 196

Re: nastavení pozadí/cesta

Jakou máte verzi kancelářského balíku? Zkoušela jsem to s LibreOffice 3.4.4 a MSO 2007 a šlo to.


Irena Šafářová
redakce portálu

Offline

#3 2. 2. 2012 15:13:46

gravedigger-cze
Člen
Registrace: 1. 2. 2012
Příspěvků: 2

Re: nastavení pozadí/cesta

nejsem si jistý přesně. open office 3.2.1 myslím že 32-bit. 64 není nebo tak... (příspěvkem myslím rozpojení odkazu obrázku.)

Offline

#4 2. 2. 2012 18:14:32

IrenaS
Administrator
Místo Orlová
Registrace: 7. 5. 2008
Příspěvků: 196

Re: nastavení pozadí/cesta

Zkuste odinstalovat OpenOffice 3.2, restartnout počítač, pak nainstalovat nejnovější verzi LibreOffice.
Nejsem si ale jistá, zda byste neměl raději počkat do nejnovější verze LibreOffice 3.5. Je opravdu na úrovni. Měl by vyjít cca příští týden, nejpozději ten další.
Pak by vám obrázky měly v Impress fungovat i v LibreOffice, tak i v Microsoft Office.


Irena Šafářová
redakce portálu

Offline

Zápatí