Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 29. 12. 2008 13:20:19

Jaa
Člen
Registrace: 29. 12. 2008
Příspěvků: 6

Odstranění odkazu/tabulky

Čus!Mam problém ... učím se pokus omyl (asi tak jako většina z Vás wink ) ale při takovym jednom pokusu jsem si hrál s Navigátorem a skusil jsem si změnit "Vložit jako hypertextový odkaz" na "Vložit jako odkaz" a "Vložit jako odkaz". Pak skusil přetáhnout jednu tabulku s Navigátoru do textu, pro každý typ vložení to fungovalo stejně, vložila se tabulka, se stejnými údaji, jako tabulka původní, avšak jako tabulka se nechová (nejde odstranit, přidat změnit buňka, apod.) i přez to že v Navigátoru je vidět jako tabulka ... Když tabulky vymažu v Navigátoru zůstanou po nich prázdná pole, a po aktualizivání dokumentu se tabulky zas objeví ... jsou jak nesmrtelné smile .. když vymažu půvoní tabulku pak její kopie taky zmizí, ale pole zůstane...
Pls poraďte ...

Editoval Jaa (29. 12. 2008 15:00:15)

Offline

#2 29. 12. 2008 14:46:19

Jaa
Člen
Registrace: 29. 12. 2008
Příspěvků: 6

Re: Odstranění odkazu/tabulky

Done ... nevim jeslti well, vzhledem, že je to má první odpověď v tomto fóru a navíc na něj vlastní otázku, no snad to někomu pomůže ....
Takže to co mi nešlo odstranit byly zřejmě "Sekce" a tedy návod na zabití těchto pro mne "nesmtrlných" prvků je následující: "Format>Sekce" samozřejmě nejlépe ve chvíli kdy máte sekci "zaměřenou" pak už jen zbývá stisknout spoušť v podobě "Odstranit" v nastavení sekce...
A ještě poznámka, možná je to někde v dokumentaci,ale já jsem to zatim nenašel, tak to napíšu jako postřeh: Jediný rozdíl, který jsem pozoroval, mezi vložením jako kopii, nebo vložením jako odkaz je v možnosti editace kopie...

Offline

Zápatí