Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 2. 10. 2011 08:22:20

marcoo
Člen
Registrace: 2. 10. 2011
Příspěvků: 4

Obnova oken MAC

Dobrý den. až od minulého týdne mi OOF hlásí chybu na iMAc. Office vypisuje hlášku viz níže.
Aplikace „OpenOffice.org" musela  při pokusu o obnovení svých oken ukončit činnost. Chcete se znovu pokusit její okna obnovit?

I když dám OBNOVIT OKNA nic nereaguje. Neví někdo co s tím? Děkuji.

Offline

#2 18. 1. 2012 00:09:04

Such
Člen
Registrace: 18. 1. 2012
Příspěvků: 2

Re: Obnova oken MAC

Měl jsem tentýž problém u "konkurenčních" LibreOffice, nezafungoval ani upgrade. Nakonec jsem smazal adresář

~/Library/Saved Application State/org.libreoffice.script.savedState/

a od té doby klid a pohoda, vše zase maká jak předtím.  Předpokládám, že OO bude mít adresář obdobně pojmenovaný.

Offline

#3 18. 1. 2012 08:16:12

marcoo
Člen
Registrace: 2. 10. 2011
Příspěvků: 4

Re: Obnova oken MAC

Such napsal(a)

Měl jsem tentýž problém u "konkurenčních" LibreOffice, nezafungoval ani upgrade. Nakonec jsem smazal adresář

~/Library/Saved Application State/org.libreoffice.script.savedState/

a od té doby klid a pohoda, vše zase maká jak předtím.  Předpokládám, že OO bude mít adresář obdobně pojmenovaný.


Děkuji za info. Bohužel jsme toto vyzkoušel, ale nepomohlo to. Už nevím co s tím. Zkouším upgrade a také nic. Zkusím toto odstranit a také nic. Nicméně složku library to má, ale v ní jeden soubor a i když ten odstraním nefunguje to.

Offline

#4 19. 1. 2012 00:54:38

Such
Člen
Registrace: 18. 1. 2012
Příspěvků: 2

Re: Obnova oken MAC

Tento adresář -  ...../Library/Saved....  je v HOME daného uživatele, nedíval jste se do nějakého globálního? Podle mne to musí být stejné...

Offline

#5 19. 1. 2012 18:05:37

asfalt
Člen
Registrace: 8. 1. 2012
Příspěvků: 8

Re: Obnova oken MAC

myslim ze idealnejsim rieenim by bolo odinstalovat nie len hodit do kosa OOo, napriklad cez AppCleaner - je free a následne novy install, samozrejme vsetku pracu vyzalohovat

Offline

#6 19. 1. 2012 18:07:41

marcoo
Člen
Registrace: 2. 10. 2011
Příspěvků: 4

Re: Obnova oken MAC

asfalt napsal(a)

myslim ze idealnejsim rieenim by bolo odinstalovat nie len hodit do kosa OOo, napriklad cez AppCleaner - je free a následne novy install, samozrejme vsetku pracu vyzalohovat

To jesm zkoušel. Bohužel nepomohlo.

Offline

Zápatí