Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 4. 10. 2008 23:51:28

martinav
Člen
Registrace: 4. 10. 2008
Příspěvků: 2

Koláčový graf

Zdravím,

chtěla bych požádat o radu. Potřebuji vytvořit koláčový graf v calcu, vstupní data jsou následující:
client1  5,5
client2  0
client3  0
Tzn. potřebuji, aby ten koláč byl celý zbarven jednou barvou. Pokud zadám dvě nenulové hodnoty, tak je to v pořádku, ale jakmile je nenulová jen jedna, tak koláč úplně zmizí.
V Excelu se mi to podařilo, ale v Calcu mi to nejde.

Díky za pomoc.
Martina.

Offline

#2 5. 10. 2008 10:12:23

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: Koláčový graf

martinav napsal(a)

Tzn. potřebuji, aby ten koláč byl celý zbarven jednou barvou. Pokud zadám dvě nenulové hodnoty, tak je to v pořádku, ale jakmile je nenulová jen jedna, tak koláč úplně zmizí.
V Excelu se mi to podařilo, ale v Calcu mi to nejde.

Co to znamená, že to nejde - jak zmizí? Zkusil jem to a šlo mi to. Tedy pokud jste požadovala tohle. Openoffice.org 2.4

226.jpg

http://www.openoffice.cz/photo/graf-dve-nulove-hodnoty


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

#3 5. 10. 2008 11:12:24

martinav
Člen
Registrace: 4. 10. 2008
Příspěvků: 2

Re: Koláčový graf

Zapomněla jsem napsat, že se jedná o 2D graf, u 3D mi to funguje, tak jak ukazujete. Na přiloženém obrázku je vidět můj výsledek v případě 2D grafu. Používám verzi 2.3.0

227.jpg

Díky za rady.
Martina.

Offline

#4 5. 10. 2008 12:06:09

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: Koláčový graf

martinav napsal(a)

Zapomněla jsem napsat, že se jedná o 2D graf, u 3D mi to funguje, tak jak ukazujete. Na přiloženém obrázku je vidět můj výsledek v případě 2D grafu. Používám verzi 2.3.0

Díky za rady.
Martina.

V oblasti zpracování grafů proběhly změny k lepšímu hlavně ve verzi 2.4 - zvažte její nasazení. Mně v ní fungují všechny možné kombinace, které jsem zkusil, tedy včetně 2d grafu. Chybu tedy neumím reprodukovat, vše funguje, jak má. Jestli můžete, pošlete mi přímo ten soubor, můžu to zkusit s ním.


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

Zápatí