Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 4. 9. 2010 01:33:00

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Navigátor - jak rozbalit nadpisy všech úrovní najednou?

Dobrý den,
tak zjišťuji skvělé výhody navigátoru proti konkurenci, jen jedna věc mi stále nejde a dost podstatně mi komplikuje běžnou rutinu:

Pracuji s dlouhými texty ze spoustou nadpisů a podnadpisů různé úrovně (nejčastěji tří) a rád bych, aby se mi rovnou zobrazovaly v navigátoru rozbalené, když jsem je tak opustil, a nebo alespoň šly jedním kliknutím rozbalit.

Standartně vidím jen ty h1 a vedle je plus (křížek), kterým musím rozkliknout, abych viděl další úroveň h2 (nedej bože i h3!); u textu knihy je to příšerná práce... Neznáte řešení či doplněk? Jak nahrát makro mi nenapadá - když se v tomhle dokumenty liší.

Mám go-oo na win7 - 3.2.1
OOO320m19 (Build:9505)
ooo-build 2010-07-18

Děkuji za odpověď...

Offline

#2 7. 9. 2010 20:34:58

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Re: Navigátor - jak rozbalit nadpisy všech úrovní najednou?

Nikdo neví? Dotaz není položen jasně? Nebo se nadpisy každému zobrazují již rozbalené a já jsem vyjímka?

Já to míval ve wordu prostě tak, jak jsem to při zavření nechal. Tedy pokud jsem z nějakého důvodu nepracoval s plně rozbalenou nabídkou všech nadpisů (může to být někdy výhodné), nic se mi nerozbalovalo, pokud však jsem to jednou rozbalil, bylo to tak i příště!

Nechci mentorovat, ale právě tyto detaily, které vypadají jako prkotiny, rozhodují o tom, jestli lidi budou používat Go-oo nebo MS-Word. Pak je veškerá skvělá koncepce zobrazení všech objektů v navigárotu na nic, když si to dělá co chce a já musím pracovat pro něj a jednu po druhé rozbalovat třeba třista položek (a nebo sbalovat, to je totéž!) a ne on pro mne.

Kupříkladu s firefoxem nemám problém najít rozšíření, které potřebuji, ale tady se mi to jaksi nedaří.

Offline

#3 8. 9. 2010 05:02:30

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: Navigátor - jak rozbalit nadpisy všech úrovní najednou?

WXP, Oracle OO.o 3.2.1 sú zobrazené rozbalené (aj nadpisy tretej úrovne), v go-oo neviem, možno ste naozaj výnimka.

Editoval j-pastierik (8. 9. 2010 05:02:53)

Offline

#4 9. 9. 2010 00:17:17

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Re: Navigátor - jak rozbalit nadpisy všech úrovní najednou?

Děkuji za odpověď, toho bych se opravdu bál, že jsem vyjimka! Ale i ty se přece dají nějak ošetřit - není v Ooo nějaké rozšířené nastavení, kde by se ta nabídka nadpisů dala editovat, něco jako about:confi ve FF?

Neumím tedy moc anglicky, tak se mi to špatně hledá, ale že by nebylo nějaké rozšíření nebo jiná možnost, jak tohle pohlídat, to se mi nechce věřit!

Offline

Zápatí