Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

Chyba v programu

Téma Odpovědi Zobrazení Poslední příspěvek
211
5 5,608 7. 8. 2010 19:20:55 od Lord killer
212
Opakování slov od chaberak
0 1,968 5. 8. 2010 14:39:24 od chaberak
213
0 3,221 4. 8. 2010 13:01:17 od j.vysata
214
0 2,169 4. 8. 2010 12:51:21 od j.vysata
215
Přesunuto nedokuje styly.....navigator od Ferol
- - - - -
216
5 6,540 30. 7. 2010 15:56:27 od etit01
217
9 8,570 30. 7. 2010 13:04:10 od j-pastierik
218
- - - - -
219
0 1,797 28. 7. 2010 11:33:30 od oouser
220
1 2,993 19. 7. 2010 17:07:25 od IrenaS
221
7 5,910 13. 7. 2010 07:54:27 od Galls
222
1 3,084 28. 6. 2010 11:40:11 od Ondra.kl
223
0 2,550 23. 6. 2010 15:12:31 od hawran.diskuse
224
2 3,279 18. 6. 2010 08:16:21 od hugosh
225
11 10,885 17. 6. 2010 07:58:30 od jasan
226
0 2,347 5. 6. 2010 18:05:59 od poky
227
3 3,996 3. 6. 2010 17:37:57 od Plastique
228
3 4,603 2. 6. 2010 12:42:49 od elvi29
229
3 4,241 2. 6. 2010 05:08:42 od j-pastierik
230
0 1,876 27. 5. 2010 07:12:25 od GeorgeLD
231
0 1,809 5. 5. 2010 06:45:37 od friml
232
2 4,207 27. 4. 2010 10:12:17 od Ondra.kl
233
1 2,411 27. 4. 2010 09:53:52 od hobil
234
10 7,750 25. 4. 2010 19:41:33 od j-pastierik
235
2 3,561 19. 4. 2010 20:56:04 od Zvedavec
236
OOo 3.2 "pamäť" od sinyanga
0 1,903 14. 4. 2010 10:11:42 od sinyanga
237
0 1,891 5. 4. 2010 17:34:35 od jamlc
238
4 5,748 26. 3. 2010 18:31:47 od Plastique
239
1 2,948 24. 3. 2010 11:29:04 od treefrog
240
0 1,829 24. 3. 2010 10:44:23 od Renda

Zápatí

Používáme FluxBB