Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Re: Writer » vložení křížového odkazu na nadpis - VYŘEŠENO » 1. 5. 2018 16:02:34

ptu

Tak se stalo. Nainstaloval jsem spolu s novou distribucí i novou verzi LibreOffice 5.3.4.2 a hledání nadpisu v dialogu vkládání křížového odkazu funguje. Díky strepon za informaci.
Tedy vyřešeno.

#2 Re: Writer » vložení křížového odkazu na nadpis - VYŘEŠENO » 28. 4. 2018 13:14:06

ptu

To by mělo být přesně to, co potřebuji, díky strepon za informaci. Mám verzi 4.4.7.2. Bohužel v mojí starší distribuci Linuxu není k dispozici novější balíček Libreoffice. Chystám se ale instalovat novou verzi celé distribuce, tak uvidím, co má v repozitářích za verzi LibreOffice k dispozici.

#3 Re: Writer » vložení křížového odkazu na nadpis - VYŘEŠENO » 2. 4. 2018 06:59:17

ptu

Děkuji za odpověď, tomu rozumím. Jde mi o to, jestli je nějaký způsob, jak v poli "Výběr" při vkládání odkazu na typ "Nadpisy" hledat konkrétní nadpis, ne rolovat celým dlouhým seznamem nadpisů. Přidal bych sem screenshot, ale nevidím v téhle diskusi možnost přiložit k textu soubor.

#4 Writer » vložení křížového odkazu na nadpis - VYŘEŠENO » 31. 3. 2018 08:32:46

ptu
Odpovědí: 6

Potřebuji vkládat do textu křížové odkazy na nadpisy, kterých je hodně. V dialogu Pole v záložce Křížové odkazy nastavím Typ - Nadpisy a vpravo v poli Výběr mám seznam všech nadpisů, kterých je možná kolem stovky. V takovém seznamu se hodně špatně orientuje. Pod tímhle polem jsou další dvě pole, která jsou ale šedivá, neaktivní. Název a Hodnota. V poli název se zobrazuje Nadpis, který jsem zvolil, ale nelze ho tímhle polem hledat. Nevím proč tam to pole je, předpokládal jsem, že právě pro hledání nadpisu, jehož část názvu znám. Jde nějak takové hledání nadpisu v tomhle formuláři aktivovat, nebo musím prostě v dlouhém seznamu dlouze hledat?
Díky za rady nebo zkušenosti.

#5 Calc » Jak vybrat vypočtené číslo z řady? - VYŘEŠENO » 8. 2. 2012 20:24:34

ptu
Odpovědí: 2

Dobrý den, potřebuji počítat hodnoty elektrotechnických součástek a podle vypočtených hodnot vybrat vždy ty nejbližší z dané řady. Prosím o radu či nápovědu jak na to, jestli Calc podobnou funkci má nebo jak ji naprogramovat. Děkuji Pavel


_____________________________________________________________


Značím jako vyřešené

Zápatí

Používáme FluxBB