Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Calc » Podmíněné formátování - VYŘEŠENO » 21. 10. 2011 11:43:20

tichy158
Odpovědí: 5

Čau všem,
   mam tabulku se seznamem materiálu. V jednom sloupci mam napsáno kolik kusů potřebuji na jeden kus přístroje a v dalším je údaj o počtu kusů materiálu na skladě. Potřeboval bych, aby tam, kde je nedostatečný počet kusů na jeden přístroj, se mi třeba počet dílů na skladě zvýraznil červeně. Jde to udělat nějak hromadně (CCA 200 položek). Podmíněné formátování (Video - podmíněné formátování) je pro mě nepoužitelné, protože bych musel nastavit každou položku zvlášť.

Děkuji za jakoukoliv radu
   S pozdravem Tichy

#3 Re: Impress » Externí obŕazky » 4. 9. 2009 10:41:04

Díky moc, budu nato dávat pozor, ale potřeboval bych teď nějakým způsobem tomu vysvětlit že ty obrázky potřebuji integrovat i vtý prezentaci co už mam hotovou, nechá se to nějak jednoduše udělat aniž bych musel to brát jeden po druhým?

#4 Impress » Externí obŕazky » 27. 8. 2009 22:01:32

tichy158
Odpovědí: 9

Čau všichni, používám open office na windows XP SP2 a mam následující problém: Vytvořim prezentaci ve který mam obrázky, který beru z diku, když dam uložit prezentaci, tak se uloží jenom texty a různý data, ale nezaintegrují se do toho souboru obrázky, takže když nikomu tu prezentaci pošlu tak tam nemá obr. Poradí mi pls někdo co stim.

Zápatí

Používáme FluxBB