Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Re: Další součásti » Open po síti » 25. 5. 2009 06:40:37

Dobrý den, děkuji za rady. Zkusil jsem proskoumat antivir/firewall (eset), žádný problém, tak jsem je zkusil vypnout a problém stále existuje. Rychlost sítě se zdá být také v pořádku (při kopírování souboru o velikosti 4,6G trvalo 3min). Vyskoušel jsem otevítání všech možných souborů od jiných programů a ty běží normálně, pouze OpenOffice je zpomalen.

#2 Re: Další součásti » Open po síti » 21. 5. 2009 05:12:48

Dobrý den, omlouvám se za neuplné informace. Tedy, na obou PC mám operační systém win XP ( oba jsou postaveny na základní desce GIGABYTE DSQ6 a proceseru AMD 6000+ atd.) počítače jsou projeny mezi soubou sítí(kabelem), přičemž jeden je připojen k inetu.. Jedná se o všechny součásti balíku OpenOffice3, nejčestěji používám sešit a textový dokument. Data jsou uložeby na jednom PC, při přástupu k těmto datům z druhého počítače je otevýrání opravdu příliž pomalé.

#3 Další součásti » Open po síti » 20. 5. 2009 09:59:18

belochz
Odpovědí: 7

Dobrý den, nevím jestl jsem založil téma ve správné sekci. Ale mám takový zajímavý problém. Jsem uživatelem OpenOffice již delší dobu a koupil jsem druhý počítač. Otevýrání jákého koli souboru Open po síti je příliž pomalé. Zkrátka otevření souboru na jiném počítači trvá a trvá a trvá cca 20 vteřin. Předem děkuji za jakoukoli informaci jak tento problém odstranit.  Sidonius.

Zápatí

Používáme FluxBB