Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Re: Instalace » Nespustitelná instalace OO.org 3 pod Win Vista Home Premium SP1 » 9. 12. 2008 12:39:04

Vskutku nemá spojitost s OO.o, ale rozhodně ne s virem (i když...:-)), protože jde o čerstvou předinstalaci od výrobce, antivir jsem instaloval jako první věc a MS firewall (ve Vistách) je aktivovaný.

Někdo mi poradil instalovat JVM, jenže tam jsem narazil stejně. Poté jsem začal řešit, proč se mi opakovaně nedaří stáhnout několik aktualizací přes Windows Update. Chybová hláška bylo jen číslo.

Když jsem chybu s aktualizacemi konečně vyhledal, zjistil jsem, že jde o problém oprav .NETu, a že mám odinstalovat všechny verze a znovu nainstalovat.

Přichází zlatý hřeb: žádný .NET FrameWork ve Win nebyl, a Update mi ho doposud ani nenabídl k instalaci, pouze nějaké dvě opravy k němu...!

Stačilo nainstalovat .NET Framework (verzi 3.5) a vše funguje.

Řekněte ne wow, ale LOL!

#2 Instalace » Nespustitelná instalace OO.org 3 pod Win Vista Home Premium SP1 » 28. 11. 2008 12:11:56

Mvek
Odpovědí: 4

Chci nainstalovat OO na nový notebook (Fujitsu Siemens Amilo) s předinstalovanými českými Vistami Home Premium SP1. Ať stahuju soubor odkudkoliv, český nebo anglický instalační, po stažení a pokusu o spuštění (z okna Windows) dostanu okamžitě hlášku:

"cesta k souboru...

Neplatný název adresáře."

Z Total Commanderu dostanu Chybu při vykonávání programu.

Přitom na počítači je jediný uživatel, ve kterém jsem, a zkoušel jsem i spustit instalaci Jako správce nebo nastavit kompatibilitu s Win XP (na jiném počítači s XP instalaci spustím).

Nedaří se mi najít řešení.

Zápatí

Používáme FluxBB