Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Re: Co se jinam nehodí... » PlusOO » 1. 7. 2009 20:39:36

Ono asi také záleží na tom, co je na počítači. Syn na novém notebooku nevyužil nabídnutou MS Office protože ji nechtěl kupovat a nainstaloval Oo verze 2.3, potom si všiml že již existuje 2.4.1 a pokusil se ji jen přeinstalovat. Pak měl obě verze současně, ale obě nefunkční. Po vyčištění a reinstalaci 2.4.1 už nebyly žádné další problémy.
Já si na Open Office jinak taky nemohu stěžovat.

#2 Re: Co se jinam nehodí... » PlusOO » 27. 6. 2009 23:16:51

Dá se někde na tomto webu zjistit rozdíly mezi např. starou verzí 2.4.1 a úplně novou 3.1 ?
Na mých Windows totiž už od verze 1.1 musím vždy starou verzi kompletně odinstalovat a ještě pomocí TuneUp vyčistit počítač,jinak mi nová verze hned po instalaci spadne.
Proto bych rád věděl zda nová verze obsahuje i pro mne něco použitelného. Nerad bych zbytečně pracně instaloval novou verzi bez praktického využití (znovu nastavení, slovníky, doplňky atd.)
I po asi 5 letech v upgradování MS Office bohužel stále vede - asi posledním co je třeba doladit.

#3 Re: Co se jinam nehodí... » Přenesení uživatelských nastavení mezi verzemi 2.4 a 3.0 » 16. 5. 2009 11:19:01

Dobrý den. Tak tohle je asi různé podle toho co je na počítači a pod čím to jede.
Já osobně mám Windows XP SP3 (Linux jsem se nebyl schopen naučit) a už od verze 1.x.x. jsem vždy musel starší verzi úplně odinstalovat před instalací nové a důkladně vyčistit počítač. Jinak došlo k havárii, a to bez výjimek až do verze 2.4.1 kterou mám teď. Ovšem já podezřívám program InCD, který ale potřebuji, z těchto kolizí. Proto vždy instaluji nové verze dost nerad a musí za to stát. Takže si počkám až bude do 3.1 čeština.

Zápatí

Používáme FluxBB