Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Writer » Vymazávání souborů » 23. 2. 2018 15:50:26

jirka79
Odpovědí: 1

Takže po dlouhé době jsem otevřel textový soubor v Libre Office.Něco připíšu ,zavřu a soubor má najednou z 10 kb - O kb.Neumíte mi někdo poradit anebo poradit na koho se obrátit ?Není to poprvé co se mi stalo ,ted byl klid.Už jsem s tím byl asi ve dvou servisech a tam jenom krčily rameny.POMOC !!!

#2 Re: Writer » vymazávání souborů po uložení » 13. 1. 2018 21:54:50

Hmm.... a ted mám nového cvrčka.Otevřu nový text v LO.Napíšu a uložím přes ikonu "disketa".Otevře se mi poslední soubor ale ten je v pořádku.A když chci uložit text tak se mi uloží v poznámkovém bloku a né v LO ikdyž to nastavím do LO ručně.Otevřu ten poznámkový blok a objeví se tam nějaká hromada nesmyslných znaků.Jinak pracuju ve WIN 7 Home office.A myš nemám používám tu dotekovou destičku na noťasu na jejíž název si teď za boha nemůžu vzpomenout.

#3 Re: Writer » vymazávání souborů po uložení » 11. 1. 2018 16:38:24

Pracuji s Libre Office Writer.Dřív jsem měl tento problém právě v Open Office a v servisu mi právě poradili ať se přeorientuju na LO.

#4 Writer » vymazávání souborů po uložení » 10. 1. 2018 21:10:20

jirka79
Odpovědí: 6

Olouvám se jestli jsem za blbce a je tady někde odpověď ,ale prostě už nemám nervy hledat řešení mémo problému.Hledám to už dva týdny na netu a až teď jsem zjistil že existují tyto stránky.Takže založím a napíšu text.Uložím vše ok.A pak po nějaké době se k němu vrátím text upravím uložím ,zavřu a text v luftě.Můžete mi s tím poradit.Abych třeba nějak pomohl ,texty si ukládám ještě na USB a nedávno mi v počítači proběhla samovolná aktualizace.Já a mé nervy děkujeme za jakoukoliv pomoc smile

Zápatí

Používáme FluxBB