Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Re: Náměty, nápady aneb Je tu vše, co hledáte? » donor (příspěvek) - VYŘEŠENO » 9. 3. 2016 16:43:48

Dobrý den.


Ještě dodatek k převádění na německý účet The Document Foundation. Protistrana neakceptuje zaslání Kč, je třeba zadat Eura tj. přepočítat Kč na Eura a zadat. Jinak nedojde k transakci, ale poplatek za operaci by se přesto strhnul.


Také je třeba říci, že banky si za každý převod do zahraničí (zde Německo) účtují poplatek, což v mém případě bylo v březnu 2016 cca 200Kč.

#2 Re: Náměty, nápady aneb Je tu vše, co hledáte? » donor (příspěvek) - VYŘEŠENO » 6. 3. 2016 03:39:01

strepon napsal(a)

Dobrý den, díky za zájem! Takový dotaz se nevidí každý den:))

Děkuji, snažím se být fér.

strepon napsal(a)

Pokud máte na mysli finanční příspěvek The Document Foundation, pak jsou k dispozici možnosti z odkazu v předchozí odpovědi včetně německého účtu. U nás žádná pobočka The Document Foundation ani organizace specializovaná na LO neexistuje. Možností by bylo přispět nějakému spolku zaměřenému na svobodný software, ale nevím o žádném, který by se angažoval v LO (když nepočítám OpenAlt jako organizátora LibreOffice Conference).

Děkuji, tuto možnost zkusím využít, přispěji na německý účet The Document Foundation, předtím jsem si té možnosti nepovšiml.

strepon napsal(a)

Ovšem podpořit LO nemusíte jen finančně: počítají se i odkazy na stránkách, doporučení známým a pochopitelně spousta možností, jak se na tvorbě LO podílet; řada z nich přitom není nijak náročná.

Ano, moji známí mají LibreOffice a jsou s ním spokojeni.

Děkuji za pomoc!

#3 Náměty, nápady aneb Je tu vše, co hledáte? » donor (příspěvek) - VYŘEŠENO » 3. 3. 2016 17:44:14

flanagan
Odpovědí: 4

Dobrý den.

LibreOffice používám často a tak jsem si řekl, že je na čase LO zase něco vrátit. Bohužel, nemám možnost platby kartou, PayPal atp. Pro mě je nejlépe dosažitelný převod z účtu, případně převod kreditu (dárcovská SMS).

edit.: Ideální by bylo, když by existovala možnost zaslat nějakou částku na tuzemský účet.

Prosím, můžete mi poradit, jak přispět? Děkuji.

Zápatí

Používáme FluxBB